Akademia

Juniorzy: Strzelali po przerwie

2022-09-01

Dużą przewagę mieli nasi juniorzy w starciu z Koszarawą Żywiec. Mecz mógł się rozstrzygnąć już w pierwszych 45 minutach, ale Iskra raziła nieskutecznością oraz brakiem zdecydowania przy wykańczaniu sytuacji. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie, a forma strzelecką błysnął Michał Jasiński, który szybko ustrzelił klasycznego hattrica. Kiedy wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty, rozluźnione szyki obronne naszych juniorów dały się zaskoczyć i to dwukrotnie. Sytuację szybo uspokoił jednak Jasiński, który zdobył czwartą bramkę i ustalił wynik meczu.

TS Koszarawa Żywiec – MKS Iskra Pszczyna 2:4 (0:0)
bramki: 0:1 Michał Jasiński (47.), 0:2 Michał Jasiński (56.), 0:3 Michał Jasiński (58.), 1:3 (68.), 2:3 (75.), 2:4 Michał Jasiński (80.)