Akademia

Mlodzicy: Gotowy scenariusz

2021-10-09

"Mecz z Siódemką mógłby posłużyć jako gotowy scenariusz na film pełen emocji, które rządziły umysłami dzieciaków już przez cały tydzień. Zdjęcie presji i zbagatelizowanie rangi spotkania nie wyszło nam na dobre, ponieważ zespół gości lepiej wszedł w mecz. Pierwsza połowa bezdyskusyjnie należała do zespołu tyszan, którzy otworzyli wynik spotkania. Słowa usłyszane w szatni zadziałały motywująco na naszych chłopców. W drugiej połowie odzyskaliśmy kontrolę nad meczem co udokumentowaliśmy bramką. Nie daliśmy się już zepchnąć do defensywy, zdobywając co się później okazało zwycięską bramkę dziesięć minut przed końcem meczu. Mogliśmy dobić rywala, lecz nie udała się nam ta sztuka. Ostatecznie wygraliśmy spotkanie 2-1. Jestem bardzo dumny z drużyny, która odwróciła losy meczu, dodatkowo zmagając się z presją towarzyszącą temu spotkaniu. Czujemy się silni i oczekujemy już następnego rywala." – ocenił występ trener Szymon Furczyk

MKS Iskra Pszczyna – KS Siódemka Tychy 2:1
Bramki strzelali: Filip Lazar, Oliwier Bagiński