Akademia

Młodzicy młodsi: Lider zatrzymany

2021-10-02

Komentarz trenera Pawła Oszka:
"W sobotni poranek udaliśmy się na starcie z Trójką, która dotychczas zdobyła komplet punktów i nie straciła ani jednej bramki. Świadomi klasy przeciwnika od samego początku meczu byliśmy bardzo skoncentrowani. Wysoki pressing w połączeniu z dwoma błędami gospodarzy pozwolił nam wyjścia na dwubramkowe prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie strzeliliśmy trzecią bramkę, tym razem po stałym fragmencie gry. Od tego momentu przewagę zaczęła przejmować Trójka i z minuty na minutę byliśmy spychani coraz bliżej własnej bramki. Na szczęście nadal graliśmy bardzo konsekwentnie w obronie oraz raz po raz wyprowadzaliśmy groźne kontry, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki. Znalazła ją jednak z drugiej strony i po dwóch golach gospodarzy, końcowy wynik wynosił 2:3. Cieszy fakt, że po słabszych dwóch ostatnich meczach, udało się nam podnieść i dobrą grę połączyliśmy z dobrym rezultatem."

UMKS Trójka Czechowice - MKS Iskra Pszczyna 2:3
Bramki: Stanisław Poskier x3

Oskar Hajek, Szymon Stalmach, Wiktor Sikora, Marcel Lachowicz, Piotr Baranowski, Michał Kupiec, Bartosz Kopeć, Filip Dudziak, Stanisław Poskier, Karol Kamiński, Sebastian Brzozowski, Oskar Marek