Akademia

PIŁKARSKIE PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2023

2022-11-15

PIŁKARSKIE PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2023

Piłkarskie półkolonie zimowe 2023

MKS Iskra Pszczyna zaprasza do zapisów na tegoroczne półkolonie zimowe. Jak co roku gwarantujemy szaleństwo wśród zaplanowanych atrakcji – nudzie mówimy stanowcze NIE!

Zapraszamy do zapisów dzieci i młodzież od rocznika 2016 do 2010 – nie musisz być zawodnikiem Iskry! Warto maksymalnie wykorzystać czas wolny, jakim są ferie zimowe, dlatego przygotowaliśmy ofertę wypełnioną po brzegi różnorodnymi aktywnościami.

Oprócz treningów piłkarskich i motorycznych organizujemy warsztaty dietetyczne, zwiedzanie stadionu, wyjazdy do aquaparku i kina oraz basen i zabawy na dmuchańcach.

Półkolonie odbędą się w terminie 16 - 20 stycznia 2023 r., od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie, przy ul. Kazimierza Wielkiego 5.

Każdemu dziecku zapewniamy dwa posiłki dziennie (śniadanie oraz obiad) i ubezpieczenie NNW.

Liczba miejsc ograniczona do 120 osób – lepiej się pospieszyć! Do 18 grudnia cena promocyjna wynosi 420 zł z zadatkiem w wysokości 120 zł.

Aby zapisać dziecko na półkolonie należy zarejestrować je wypełniając formularz rejestracji oraz wydrukować, wypełnić, zeskanować i wysłać na adres akademia@iskra.pszczyna.pl kartę kwalifikacyjną, później dostarczoną w oryginale w pierwszy dzień półkolonii.

Wpłaty można dokonać gotówką w biurze MKS Iskra Pszczyna na Stadionie Miejskim (ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna) lub przelewem.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Zapraszamy!

Sponsorzy I Partnerzy

MIRPOL
Gmina Pszczyna
Powiat Pszczyński
Kwiaciarnia IRYS
Ziobro
Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyskiej
Piekarnia Jasiek
Patentus
OSM Pszczyna
K2
Internaft
Sportland
Romanko
Drogród
REMONDIS
PIK Pszczyna
MORiS Pszczyna
POSiR Pszczyna
pless.pl
Ośrodek nad dokawą
Pszczyńska Fundacja
PASS
EFCE
MSiT
Sali
Matmet
fizjos
CEZIS
Dominik Blaut - rehabilitacja
HT&FITTING Polska Sp. z.o.o.
Martes Sport
Osiedle Piastów
PCTR
Śląskie
Bubak Gazy