Akademia

OBOWIĄZUJE OD 06.09.2021 DO 30.10.2021


ISKRA U17, ROCZNIK 2005/2006

I trener: Paweł Zjawiński

Poniedziałek – godz. 19:30 – 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Wtorek – godz. 19:30 – 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Czwartek – godz. 19:30 – 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U15, ROCZNIK 2007

I trener: Jakub Jucha

Poniedziałek – godz. 19:30 – 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Środa – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U14, ROCZNIK 2008

I trener: Piotr Szewczyk

Poniedziałek – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Wtorek – godz. 19:30 – 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U13, ROCZNIK 2009 gr. A

I trener: Szymon Furczyk; II trener: Mateusz Pelikański; III trener: Szymon Piasek

Poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Środa – godz. 19:30 – 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Piątek – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
ISKRA U13, ROCZNIK 2009 gr. B/C
Wtorek – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Środa – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Czwartek – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U-12, ROCZNIK 2010

I trener: Paweł Oszek; II trener: Dominik Sońta

Poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Wtorek – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Czwartek – godz. 19:30 – 12:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U11, ROCZNIK 2011

I trener: Artur Żurawiecki; II trener: Bartek Koczy

Poniedziałek – godz. 17:30 – 19:00 "Orlik POSiR”, ul. Zamenhofa 5a Pszczyna
Środa – godz. 17:30 – 19:00 "Orlik POSiR”, ul. Zamenhofa 5a Pszczyna
Czwartek – godz. 17:30 – 19:00 "Orlik POSiR”, ul. Zamenhofa 5a Pszczyna

ISKRA U10, ROCZNIK 2012

I trener: Szymon Furczyk; II trener: Szymon Piasek

Wtorek – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Środa – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Piątek – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U9, ROCZNIK 2013

I trener: Paweł Zjawiński; II trener: Igor Bała

Poniedziałek – godz. 18:00 – 19:30 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Środa – godz. 19:30 - 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Piątek – godz. 19:30 - 21:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U8, ROCZNIK 2014

I trener: Mateusz Pławecki; II trener: Daniel Czwiorok

Poniedziałek – godz. 17:00 – 18:15 "Rolniczok", ul. Szymanowskiego 12 Pszczyna (za szkołą)
Środa – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Czwartek – godz. 16:30 – 18:00 „Piast”, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna

ISKRA U7, ROCZNIK 2015

I trener: Jakub Jucha; II trener: Adrian Ryguła

Poniedziałek – godz. 16:30 – 17:30 "Orlik POSiR”, ul. Zamenhofa 5a Pszczyna
Środa – godz. 16:30 – 17:30 "Orlik POSiR”, ul. Zamenhofa 5a Pszczyna

ISKRA U6/U5/U4, ROCZNIK 2016/2017/2018

I trener: Tomasz Cempura; II trener: Patryk Mizera

Wtorek – godz. 16:30 – 17:30 "Orlik POSiR”, ul. Zamenhofa 5a Pszczyna
Czwartek – godz. 16:30 – 17:30 "Orlik POSiR”, ul. Zamenhofa 5a Pszczyna
 

Sponsorzy I Partnerzy

MIRPOL
Gmina Pszczyna
Powiat Pszczyński
Kwiaciarnia IRYS
Ziobro
Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyskiej
Piekarnia Jasiek
Patentus
OSM Pszczyna
K2
Internaft
Sportland
Romanko
Drogród
REMONDIS
PIK Pszczyna
MORiS Pszczyna
POSiR Pszczyna
pless.pl
Ośrodek nad dokawą
Pszczyńska Fundacja
PASS
EFCE
MSiT
Sali
Matmet
fizjos
CEZIS
Dominik Blaut - rehabilitacja
HT&FITTING Polska Sp. z.o.o.
Martes Sport
Osiedle Piastów
PCTR
Śląskie
Bubak Gazy