Akademia

Awans 2004-06 do II ligi wojewódzkiej!

2022-06-20

MAMY TO!!!

Rocznik 2004-2006 wywalczył w ostatnich meczach barażowych awans do II ligi wojewódzkiej!
Nasi Zawodnicy rywalizowali z drużyną LKS Drzewiarz Jasienica - pierwszy z baraży zakończył się remisem, natomiast drugi Naszą wygraną 2:1.

A oto jak trener Paweł Zjawiński relacjonuje oba spotkania:
,,W pierwszym meczu kontrolowaliśmy przebieg spotkania, jednak straciliśmy bramkę po własnym błędzie - długa piłka przeszła za naszą linię obrony i sytuację wykorzystali zawodnicy z Jasienicy. Szkoda, że w Pszczynie nie udało się wygrać, ponieważ stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Brakło nam jednak ich wykończenia.

Na rewanż pojechaliśmy dobrze przygotowani - początek był trudny, ale powoli przejmowaliśmy kontrolę nad spotkaniem. Po przerwie w krótkim odstępie czasu zdobyliśmy dwie bramki i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Niestety, od około 80 minuty straciliśmy kontrolę nad meczem. W 86. minucie Drzewiarz zdobył bramkę kontaktową i zepchnął nas do defensywy. Niestety sami stworzyliśmy sobie nerwową końcówkę. Mogliśmy zakończyć mecz do 70. minuty, gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje. Ogólnie - jestem zadowolony z gry do 80. minuty. Ostatnie 10 minut nie przedstawia nas w najlepszym świetle. Musimy pracować nad tym, by przez cały mecz kontrolować sytuacje, bo mogło skończyć się różnie. Idziemy do przodu, zrobiliśmy fajny krok w kierunku dalszego rozwoju, a przed nami praca, praca i jeszcze raz praca."