Akademia

„Piast” przy ZS1 Pszczyna

 

Boisko piłkarskie z trawą syntetyczną (sztuczną) znajdujące się przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie jest głównym boiskiem, na którym trenują dzieci z naszej Akademii. Boisko o wymiarach 100x50m z oświetleniem pozwala trenować do późnych godzin wieczornych niezależnie od warunków pogodowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci i młodzież w naszym Klubie mogą cieszyć się grą w piłkę nożną przez cały rok. Na obiekcie odbywa się wiele wydarzeń organizowanych dla naszych zawodników: ISKIERKA CUP, LIGA MAŁYCH MISTRZÓW i wiele innych wydarzeń.

 

W okresie zimowym dzięki współpracy z Zespołem Szkół nr 1 korzystamy również z Hali sportowej i dwóch mniejszych sal gimnastycznych.

Adres:

Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5„Grobla” Ćwiklice

Boisko piłkarskie o wymiarach 100x50m z oświetleniem pozwala trenować do późnych godzin wieczornych. Boisko z naturalną trawą przeznaczone jest dla zawodników ze starszych kategorii wiekowych i drużyn seniorskich. Przy boisku znajduje się pełne zaplecze wraz z szatniami i pomieszczeniem gospodarczym.

Adres:

Ćwiklice, ul. Strzelców Podhalańskich 29a

 


„Orlik” przy Hali POSiR

 

Kompleks sportowy Orlik został wybudowany w 2008 roku. W roku 2020 przeszedł gruntowny remont, na którym wymieniono murawę oraz oświetlenie na LEDowe. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
W skład kompleksu wchodzi boisko piłkarskie ze sztuczna murawą o wymiarach 60x30m oraz boisko wielofunkcyjne z nawierzchnia poliuretanową gdzie można grać w koszykówkę i siatkówkę. Oba place do gry posiadają sztuczne oświetlenie. Na terenie kompleksu znajduje się budynek z pomieszczeniem dla obsługi, szatnią oraz ubikacjami. Przy boisku piłkarskim znajduje się z kolei trybuna na 60 kibiców. 
 

 

Adres:

Pszczyna, ul. Zamenhofa 5a
 

Sponsorzy I Partnerzy

MIRPOL
Gmina Pszczyna
Powiat Pszczyński
Kwiaciarnia IRYS
Ziobro
Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyskiej
Piekarnia Jasiek
Patentus
OSM Pszczyna
K2
Internaft
Sportland
Romanko
Drogród
REMONDIS
PIK Pszczyna
MORiS Pszczyna
POSiR Pszczyna
pless.pl
Ośrodek nad dokawą
Pszczyńska Fundacja
PASS
EFCE
MSiT
Sali
Matmet
fizjos
CEZIS
Dominik Blaut - rehabilitacja
HT&FITTING Polska Sp. z.o.o.
Martes Sport
Osiedle Piastów
PCTR
Śląskie
Bubak Gazy
Fizjoterapia Piotr Kotajny
Magic-sport.com
Bazarek na winklu
Fundacja Orły Sportu
Mikrogranty 2
Przesuń na górę strony