Jak minął Nam zeszły weekend?
2023-02-08
Jak minął Nam zeszły weekend? Zobaczcie wszystkie szczegóły!
Rocznik 2009 9:1 LKS Sokół Wola
Skład:
M. Goczoł, F. Sosna, N. Piszczek, O. Kania, J. Niekiel, A. Ziemba, A. Kuboszek, N. Rachański, F. Fircowicz, S. Staszewski, J. Bryła, J. Lazarek, K. Ryguła
Bramki: 3x Kuboszek, 2x Staszewski, 2x Rachański, Bryła oraz bramka samobójcza
Rocznik 2009 1:5 LKS Baranowice
Skład:
Bednarski, Grębosz, Jeż, Maroszek, Nowak, Ryś, Kłóskiewicz, Sidor, Szot, Sikora, Prządka, Wieczorek, Nycz, Michałek, Górny, Kupiec
Bramki: Jeż
Rocznik 2010 - Gra wewnętrzna z rocznikiem 2011
Skład 2010:
F. Trela - W. Sołtys, M. Kupiec, K. Kamiński, F. Dudziak, P. Baranowski, G. Filapek, W. Geraszek, O. Hajek, K. Imielski, I. Kalnytsky, M. Lachowicz, A. Wojciech, W. Sikora
Skład 2011:
K. Mamok, S. Zachara, S. Stalmach, O. Czech, J. Rozmus, M. Chybiorz, M. Dworaczek, W. Kucia, W. Szczotka, I. Przybyło, S. Poskier, S. Szendera, J. Śnieg
Rocznik 2011 7:4 UMKS Ruły United
Skład:
T. Garbocz, J. Mikołajec, I. Otręba, P. Szmolke, I. Zakrzewski, M. Zdunek, K. Mamok, S. Szendera, J. Śnieg
Bramki: Śnieg x1, Kornel x4, Szendera x2
Rocznik 2012 - Halowy Turniej o Puchar Dyrektora MORiS
Wynik: 4. miejsce
Skład:
M. Chroszcz, T. Indeka, J. Mazur, N. Michalski, M. Puchała, M. Szwedo, K. Kotas
Król strzelców: Maksymilian Puchała
Rocznik 2012 - Półfinał Młodzieżowej Ligi Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej
Skład:
M. Chroszcz, S. Stalmach, J. Mazur, N. Michalski, M. Szwedo, M. Puchała, S. Zachara, M. Chybiorz
- Faza grupowa:
1:1 z Górnikiem Sosnowiec
Bramka: J. Mazur
2:1 z Rozwojem Katowice
Bramki: J. Mazur, M. Szwedo
- W finale ulegliśmy drużynie Orlik Ruda Śląska przegrywając 2:1 – bramkę zdobył M. Puchała
Rocznik 2012 vs GKS Kupiński Suszec
Skład:
Folek W, Okręta S, Białas F, Lazarek F, Rusek M, Mrozik J, Kondzielnik L, Mikołajec K, Lipka M
Rocznik 2013 vs KS Rozwój Katowice
Skład:
Paluchowski, Kubacki Ostolski Kościelny Pasternak Goraus Sajdok Zdunek Furczyk Myszor Widłok Kroczek Pszczółka
Rocznik 2013 - Półfinał Młodzieżowej Ligi Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej
Skład:
Paluchowski, Kubacki, Ostolski, Kościelny, Pasternak, Goraus, Sajdok, Zdunek, Furczyk
- Faza grupowa:
4:1 z Akademią 2012 Jaworzno
Bramki: 2x Sajdok, Pasternak, Goraus
1:3 z Gwiazdą Ruda Śląska
Bramka: Furczyk
Rocznik 2016 - Turniej Bumerang Cup Zabrze
Skład:
A. Stawowy, S. Major, A. Kantor, K. Kęczkowska, R. Miczek, M. Caputa, A. Sajdok, T. Ryguła
Rocznik 2017 - Turniej Arena Chorzów Cup
Rozegrany został na dwa składy:
- Iskra I : Jan Francuz , Jan Kubacha , Wiktor Sobczyk, Krzysztof Kaszuba, Maciej Mecnerowski, Bartek Skrobacz
- Iskra II : Tomasz Piątek, Mateusz Paluchowski, Szczepan Kubica, Olek Nachlik, Kacper Olelniczak , Gustaw Skoczeń