Młodzicy Młodsi: Sparing z LKS Wisła Wielka

2022-02-14

Młodzicy Młodsi kontra LKS Wisła Wielka

W minioną sobotę Chłopcy z rocznika 2010 zmierzyli się z drużyną z Wisły Wielkiej.

,,Przez pierwsze 20 minut spotkania dominowaliśmy, a gra toczyła się głównie na połowie przeciwka. Brakowało nam jednak podejmowania odpowiednich decyzji w końcowych fazach ataku. Stworzyliśmy dwie groźne sytuacje, ale nie udało się nam zdobyć gola. Te sytuacje szybko się na nas zemściły i rywale w ciągu kilku minut zdobyli dwie bramki i byli krok od zdobycia trzeciej. Do przerwy wynik 0:2, ale wiedzieliśmy, że stać nas na to, aby odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Druga połowa to o wiele bardziej otwarta gra z obu stron, co pozwoliło nam zdobyć kontaktową bramkę, po stałym fragmencie gry. Jednakże to przeciwnicy wyprowadzili ostateczny cios i mecz zakończył się wynikiem 1:3. To starcie pokazało, że coraz lepiej realizujemy założone cele, lecz czasem brakuje nam jeszcze koncentracji w kluczowych momentach" - tak wspomina spotkanie Trener