Przed Wami podsumowanie z komentarzami Naszych Trenerów!

2011 vs APN SMS Tychy - 24.04.2022

Skład: Czech Oliwier, Dzik Radosław, Hess Filip, Homa Bartosz, Otręba Igor, Zakrzewski Igor,
Śnieg Jakub, Dajka Stanisław, Kupla Jan Przybyło Ignacy, Pukowiec Bryan, Rozmus Jan

,,Bardzo wyrównany mecz obfitujący w wiele zespołowych akcji zakończonych strzałem. Zespół zdecydowanie coraz lepiej rozumie aspekty gry w ataku i obronie, gdy rozszerzamy i zawężamy pole gry."

2012 vs LKS Miedźna - 22.04.2022

Skład: Bogusz Karol, Folek Wojciech, Kondzielnik Leon, Konrad Kotas, Kurtok Kacper, Lipka Mikołaj, Okręta Stanisław, Rzepka Damian, Zalewski Antoni, Zdunek Maciej

,,Staraliśmy się atakować rywala blisko pola karnego i zabierać piłkę jak najszybciej, co częściowo się udawało. Gra była dość chaotyczna po obu stronach. Z pewnością było to spotkanie niewykorzystanych sytuacji podbramkowych - zarówno dla nas, jak i dla drużyny przeciwnika. Indywidualnie mamy spory problem z rozumieniem pozycji na boisku, przez co często zawodnicy znajdują się w niewłaściwym miejscu, a to z kolei wpływa negatywnie na naszą grę. Z plusów - potrafiliśmy wygrywać pojedynki 1x1, jednak brakowało ostatecznie zdecydowania pod bramką rywala."

2012 vs KS Siódemka Tychy - 23.04.2022

Skład: Mrozik, Indeka, Kłósko, Mazur, Maliszewski, Puchała, Szwedo, Michalski, Lazarek, Chroszcz

2013 vs Piast Bieruń - 23.04.2022

Skład: Paluchowski, Cieszko, Pszczółka, Kubacki, Sajdok, Małolepszy, Kościelny, Męcnarowski, Kroczek, Widłok, Pasternak, Suchoński

,,Pierwszy mecz w lidze E2 zagraliśmy bardzo dobrze. Mimo tego, że przeciwnik fizycznie nas przeważał byliśmy w stanie wyjść z tej rywalizacji zwycięsko. Zrealizowaliśmy wszystkie swoje założenia w 100 procentach. Szkoda tylko, że byliśmy nieskuteczni, bo mogliśmy strzelić kilka bramek więcej."

2014 - Turniej w Łące, 23.04.2022

Skład: D. Mazurkiewicz, K. Kościelny, M. Gorlik, X. Żymańczyk, J. Wieczorek, M. Krzepina, A. Bebło, M. Surmiak

,,Sobotnie granie to ciągła rotacja naszych zawodników, których chcemy uczyć gry na różnych pozycjach. Skupialiśmy się na otwieraniu gry od bramki i na grze zawodników bez piłki. W pierwszych dwóch meczach ciężko było nam się odnaleźć na boisku. Po rozegraniu dwóch meczy, które nie wyglądały tak jakbyśmy sobie życzyli, drużyna w pełni skoncentrowana wyszła na 3. mecz gdzie poczuli większą pewność siebie. Zrozumieli jak bardzo ważni są zawodnicy bez piłki na boisku i jak ważne jest ich wsparcie. Akcje zaczęły się kleić i owocowały bramkami. Wierzę, że drużyna bogatsza o kolejną wiedzę boiskową będzie z tygodnia na tydzień wyglądała coraz lepiej."

2014 - Turniej w Radostowicach, 23.04.2022

Skład: Kiecok, Biliński, Jurczyga, Dordański, Trybuła, Hermyt, Harnaha, Piórko, Kracoń, Pala

,,Inaguacyjny turniej możemy zaliczyć na plus. Podczas trzech 20-minutowych gier, tylko pięć minut było trochę przespane - nie potrafiliśmy zastosować odpowiedniego dojścia do przeciwnika, czy skutecznie wyprowadzić piłki na połowę rywala. Z każdą kolejną minutą nasza gra coraz bardziej się kleiła, co skutkowało wieloma okazjami do zdobycia bramki, choć nie każdą z nich udało się wykorzystać. Z racji tego, że skompletowaliśmy równo dziesięciu zawodników, przed każdym z meczy dzieliliśmy się na dwa składy. To pozwoliło nam, by każdy tego dnia na boisku spędził tę samą ilość czasu."

2015 - Turniej w Łące, 23.04.2022

Skład: B. Pławecki, F. Czembor, J. Kaptur, J. Szaflik, B. Skoczeń, W. Brocki, M. Poskier

,,Mecze naszych skrzatów tego dnia były bardzo udane i przyjemne do oglądania. Drużyna na tle swoich rówieśników z Wisły Wielkiej i Łąki wyglądała na bardzo mocną. Duża chęć do gry i zaangażowanie chłopaków przyniosło nam mnóstwo emocji. Przewagę potrafiliśmy tworzyć po indywidualnych akcjach, ale i akcjach drużynowych. Współpraca zawodników na boisku przyniosła nam dużo bramek, a bramki dużo uśmiechów na twarzach chłopaków."